
NVIDIA розробляє відеокарту GeForce RTX 3050, яка стане найменш продуктивною серед лінійки на архітектурі Ampere. Про це повідомив VideoCardz.
За даними джерела, RTX 3050 буде використовувати чіп GA107, також призначений для RTX 3050 Ti. Він буде оснащений 2 048 ядрами CUDA і пам’яттю GDDR6 з 128-бітної шиною об’ємом 4 ГБ. Джерело зазначає, що RTX 3050 буде використовуватися тільки на ноутбуках – про десктопну версію поки інформації не надходило.
Нагадаємо, що ціна біткоїна сягнула понад 60 000$.