
Microsoft анонсувала презентацію ігор незалежних розробників, яка відбудеться 25 березня – на ній покажуть понад 100 проєктів, серед них S.T.A.L.K.E.R. 2, виставка відбудеться за програмою ID @ Xbox.
На трансляції очікується понад 25 прем’єр: як мінімум свіжі трейлери або ґеймплей покажуть по S.T.A.L.K.E.R. 2, Second Extinction, The Ascent, The Wild at Heart, Voidtrain і Exo One. До того ж очікуються анонси про інді-ігри для Xbox Game Pass.
Захід розпочнеться о 18:00 за київським часом на Twitch.