У беті є два режими: Експедиція і Шторм. Перша - PvE, друга PvPvE на 45 осіб. В обох випадках треба лутатись, вивчати світ і виживати.

На початку травня стало відомо, що команда Red Storm розробляє F2P-шутер The Division Heartland для PC і консолей, тепер же в мережу витекли перші ґеймплейні ролики тайтла.
Відео було зроблено із закритого бета-тестування Ubisoft, так що це не фейк. Гра розробляється на основі того ж фундаменту, що і The Division від самої Ubisoft, тільки замість Нью-Йорка або Вашингтона події будуть розвиватися в невеликому американському місті Сільвер-Крик.
У закритій беті є два режим: Експедиція і Шторм. Перша являє собою PvE, друга PvPvE на 45 осіб. В обох випадках необхідно збирати речі, вивчати, лутатись, боротися і виживати, уникаючи вірус.
Читайте також:
- Джефф Грабб: Starfield буде ексклюзивом ПК і Xbox
- Resident Evil Village продалась накладом в 3 мільйона примірників
- Інсайдер показав як виглядає смартфон Google Pixel 6
- У мережу витекло кілька нових скріншотів Starfield
- Новий ґеймплейний трейлер Biomutant на різних пристроях
- Перші 28 хвилин ПК-версії Days Gone
- 8 Хвилин ґеймплею TOTAL WAR: WARHAMMER III
- Capcom вже четвертий рік поспіль б’є свої рекорди прибутку
- Sony випустить DualSense в червоних і чорних кольорах
- Офіційно: Дефіцит поставок Playstation 5 триватиме щонайменше до 2022 року
- Sennheiser продала підрозділ компанії швейцарській Sonova
- Ґеймплейний трейлер симулятора полювання Open Country
- Офіційно: Battlefield 6 вийде на PS4 та Xbox One
- Total War: Warhammer 3: в мережу витік кінематографічний трейлер
- Ґейб Ньюелл: «Ми готуємо велике оновлення для Team Fortress 2»