UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 16 Травня, 2021

Перший ґеймплей The Division Heartland з закритої бети

У беті є два режими: Експедиція і Шторм. Перша - PvE, друга PvPvE на 45 осіб. В обох випадках треба лутатись, вивчати світ і виживати.

На початку травня стало відомо, що команда Red Storm розробляє F2P-шутер The Division Heartland для PC і консолей, тепер же в мережу витекли перші ґеймплейні ролики тайтла.

Відео було зроблено із закритого бета-тестування Ubisoft, так що це не фейк. Гра розробляється на основі того ж фундаменту, що і The Division від самої Ubisoft, тільки замість Нью-Йорка або Вашингтона події будуть розвиватися в невеликому американському місті Сільвер-Крик.

У закритій беті є два режим: Експедиція і Шторм. Перша являє собою PvE, друга PvPvE на 45 осіб. В обох випадках необхідно збирати речі, вивчати, лутатись, боротися і виживати, уникаючи вірус.

https://twitter.com/SkyLeax/status/1393581622998470657

Читайте також:

  • Джефф Грабб: Starfield буде ексклюзивом ПК і Xbox
  • Resident Evil Village продалась накладом в 3 мільйона примірників
  • Інсайдер показав як виглядає смартфон Google Pixel 6
  • У мережу витекло кілька нових скріншотів Starfield
  • Новий ґеймплейний трейлер Biomutant на різних пристроях
  • Перші 28 хвилин ПК-версії Days Gone
  • 8 Хвилин ґеймплею TOTAL WAR: WARHAMMER III
  • Capcom вже четвертий рік поспіль б’є свої рекорди прибутку
  • Sony випустить DualSense в червоних і чорних кольорах
  • Офіційно: Дефіцит поставок Playstation 5 триватиме щонайменше до 2022 року
  • Sennheiser продала підрозділ компанії швейцарській Sonova
  • Ґеймплейний трейлер симулятора полювання Open Country
  • Офіційно: Battlefield 6 вийде на PS4 та Xbox One
  • Total War: Warhammer 3: в мережу витік кінематографічний трейлер
  • Ґейб Ньюелл: «Ми готуємо велике оновлення для Team Fortress 2»