UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 4 Листопада, 2020

Скоро в Among Us можна буде створити власний обліковий запис

Экшен про космических диверсантов Among Us ворвался в топ Steam и набрал  1,5 миллиона игроков

Студія Innersloth розповіла про те, що планує найближчим часом додати у свою гру Among Us. І найбільшим нововведенням стане система облікових записів: гравці вже в грудні зможуть скаржитися на хакерів та токсичних гравців. А згодом додадуть і систему друзів.

У грі з’явиться нова мапа, яка якось пов’язана з героєм серії ігор Henry Stickmin. Нова мапа буде більше «Полюсу» та на ній знайдеться безліч завдань. Всі гравці отримають доступ до неї безкоштовно.

Гравці зможуть вибирати функцію анонімного голосування – таким чином всі голоси будуть показуватися сірими. Панель завдань буде ховатися під час обговорень і в режимі невидимості. Виправлений ряд помилок та недоробок.

А ось боротьба з чітерами поки що не йде так, як планувалося. Введення системи античіта призвело до технічних проблем і тепер студія займається усуненням проблем. А поки постраждалим гравцям пропонують виключати з сесії шкідників, або шукати інші сесії.