Згідно твіту компанії, бани пройшли двома хвилями. В основному бани торкнулися тих, хто вже не вперше попадається на читерстві.

За даними Raven Software, минулого тижня понад 50 тисяч акаунтів Call of Duty: Warzone отримали бан. Згідно твіту компанії, бани пройшли двома хвилями. В основному бани торкнулися тих, хто вже не вперше попадається на читерстві.
Минулого тижня Activision втрутилася в плани розробника “невиявляємих” читів, що використовують машинне навчання і сторонній софт для перехоплення контролю, коли ворог з’являється на екрані.
Проблема чітерства стала настільки серйозною, що деякі стримери і ютубери просто перестали грати в Warzone. На жаль, скільки ще чітери продовжуватимуть активно заважати нормальним гравцям, сказати неможливо. Деякі люди хочуть перемагати, і не важливо, що вони для цього застосовують.
Читайте також:
- Французька профспілка подала позов проти Ubisoft
- Для Baldur’s Gate 3 вийшла свіжа латка на 64 ГБ
- Tesla запустила підписку з автопілотом – всього 200$ в місяць
- Перекупники пропонують на Ebay передзамовлення на Steam Deck – ціна до 136 тисяч гривень
- Портативну консоль Steam Deck замовили вже понад 100 тисяч осіб
- Чутки: В Fortnite з’явиться Наруто та пройде концерт Аріани Ґранде
- «Крутий хід Valve!» – глава Epic Games похвалив консоль Steam Deck
- Автори American і Euro Truck Simulator 2 оголосили про близький вихід мультиплеєрного режиму
- На Android в ранньому доступі вийшла XCOM Legends
- Чутки: NVIDIA випустить GeForce RTX 3000 Super на початку 2022 року
- Nintendo не планує випускати нову модель Switch
- Rockstar: «Директор GTA VI ще навіть не народився»
- ЗМІ: Наступного року на Netflix з’являться ігри
- Valve анонсувала портативну консоль Steam Deck
- У мережі показали Half-Life і Return to Castle Wolfenstein на Unreal Engine 4