
Компанія Firaxis в новому відео розповіла, що в найближчому майбутньому чекає гравців Sid Meier’s Civilization VI. Чергове велике безкоштовне оновлення розробники випустять 25 червня, і воно покликане виправити ряд ігрових помилок і відрегулювати баланс.
Крім цього, в РС-версії мультиплеерного режиму Civilization VI: Red Death стартує другий сезон. У цій королівської битві дванадцять гравців борються між собою, щоб втекти з вмираючої планети, яку ось-ось накриє радіоактивний шторм під назвою Червона Смерть.
У другому сезоні існуючі фракції піддадуться переробці, до них додадуться дві нові: Зомбі і Інопланетяни. Зомбі отримують шкоди кожен хід, але можуть перетворювати переможених ворогів в соратників. А інопланетяни вміють ховатися, що допомагає їм влаштовувати засідки або уникати небезпечних ситуацій, регенеруючи здоров’я.
Більше подробиць про майбутнє оновлення студія розповість 24 червня, в ході прямої трансляції.