
Опубліковано другий відеощоденник триваючої розробки Payday 2. Співробітники Overkill Software не здаються.
Вони подякували гравцям за підтримку і натякнули, що місцем дії нового доповнення стане Сан-Франциско. Подробиці розкривати поки рано.
Що цікавіше, на відео виступив Тобіас Шегрен, виконуючий обов’язків виконавчого директора Starbreeze. За його словами, попереду дивне майбутнє разом з Payday 3. Але щоб гра з’явилася на світло, доведеться знайти підходящого видавця. Судячи з усього, поки такого у Starbeeze немає.