
Головний операційний директор AMC Networks Ед Керролл повідомив, що “Краще подзвоніть СолуСолу” повернеться в першому кварталі 2022. Перенесення пов’язане з виробничими затримками через пандемію.
Виробництво фінального сезону почнеться в березні в Нью-Мексико. Під час конференції для обговорення фінансових результатів AMC за останні три місяці 2020 року Керролл розповів, що в наступному кварталі стане зрозумілішою ситуація і навколо інших популярних шоу на кшталт “Вбиваючи Єву”.
Однак він зазначив, що всесвіт “Ходячих мерців” відмінно себе почуває, і нові серії десятого сезону почнуть виходити в ці вихідні. А “Бійтеся ходячих мерців” повернеться в квітні з шостим сезоном. Також запущено виробництво другого і фінального сезону “Ходячі мерці: Світ за межами”.