
В Call of Duty: Warzone з’явився підрозділ «Химера», логотип якого багато в чому схожий на емблему українського батальйону «Азов». Подібність зауважив користувач reddit під ніком HanigerEatMyAssPls.
Командир підрозділу «Азов» Андрій Білецький стверджує, що на емблемі накладені один на одного українські літери в «історичному зображенні» I (Ідея) і N (Нації).
У минулому цей символ активно використовували під час Другої Світової війни, зокрема – Друга танкова дивізія СС. У самій же Warzone цей символ не представляє будь-якої значущості, проте він належить організації «Химера», до складу якої входить оператор Єгор, який отримує скін при покупці цього комплекту, при цьому Єгор – українець.
P.S Сраки наших сусідів вже палають та вимагають у розробників видалити символіку, називаючи її “неонацистською”
