
Bloober Team, польські розробники The Medium – першого ексклюзиву Xbox Series X | S – вирішили почекати з продажем основного пакета акцій компанії до невизначеного терміну. Власники компанії повідомили в пресрелізі, що планують зміцнити свої позиції на світовому ринку ігрової індустрії.
Рішення Bloober Team можна розцінювати, як бажання і далі вільно робити гри без обмежень в платформах – тепер вони зможуть випускати ігри на Nintendo і PlayStation. Їх недавня гра The Medium отримала масу критики за оптимізацію (вона дійсно використовувала занадто просунуті важкі технології ретрейсингу, з’ясували Digital Foundry) і ґеймплей – багатьом він здався нудним і повільним.
The Medium вийшла на ПК і Xbox Series X | S (в тому числі й в складі Xbox Game Pass) 28 січня.
Читайте також:
- ЗМІ: Влітку Sony закриє цифрові магазини PS3, PSP, PS Vita
- У новому трейлері D&D: Dark Alliance Alliance показали битву героїв з босом
- PUBG Mobile завантажили понад мільярд разів
- Зак Снайдер оприлюднив великий список його улюблених фільмів
- Monster Hunter Rise продалась накладом в 4 мільйони копій
- Terraria нарешті отримала підтримку Steam Workshop
- Serious Sam 2 отримала перше за 15 років оновлення, в гру додали 12 нових карт
- Дівчина-гакер зламала Assassin’s Creed Valhalla, гра вже на піратських майданчиках
- Шість хвилин ґеймплею тактичного шутера Six Days In Fallujah
- ЗМІ: Microsoft веде переговори про покупку Discord за понад 10 млрд доларів
- Psyonix анонсувала мобільну версію Rocket League
- Нове доповнення для Immortals Fenyx Rising вже вийшло та отримало невтішні оцінки
- Broken Fang Premier в CS:GO став доступним для всіх гравців
- Друга половина п’ятого сезону «Люцифера» вийде 28 травня