UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 30 Березня, 2021

Розробники The Medium відмовили Microsoft щодо покупки студії

Bloober Team, польські розробники The Medium – першого ексклюзиву Xbox Series X | S – вирішили почекати з продажем основного пакета акцій компанії до невизначеного терміну. Власники компанії повідомили в пресрелізі, що планують зміцнити свої позиції на світовому ринку ігрової індустрії.

Рішення Bloober Team можна розцінювати, як бажання і далі вільно робити гри без обмежень в платформах – тепер вони зможуть випускати ігри на Nintendo і PlayStation. Їх недавня гра The Medium отримала масу критики за оптимізацію (вона дійсно використовувала занадто просунуті важкі технології ретрейсингу, з’ясували Digital Foundry) і ґеймплей – багатьом він здався нудним і повільним.

The Medium вийшла на ПК і Xbox Series X | S (в тому числі й в складі Xbox Game Pass) 28 січня.

Читайте також:
  • ЗМІ: Влітку Sony закриє цифрові магазини PS3, PSP, PS Vita
  • У новому трейлері D&D: Dark Alliance Alliance показали битву героїв з босом
  • PUBG Mobile завантажили понад мільярд разів
  • Зак Снайдер оприлюднив великий список його улюблених фільмів
  • Monster Hunter Rise продалась накладом в 4 мільйони копій
  • Terraria нарешті отримала підтримку Steam Workshop
  • Serious Sam 2 отримала перше за 15 років оновлення, в гру додали 12 нових карт
  • Дівчина-гакер зламала Assassin’s Creed Valhalla, гра вже на піратських майданчиках
  • Шість хвилин ґеймплею тактичного шутера Six Days In Fallujah
  • ЗМІ: Microsoft веде переговори про покупку Discord за понад 10 млрд доларів
  • Psyonix анонсувала мобільну версію Rocket League
  • Нове доповнення для Immortals Fenyx Rising вже вийшло та отримало невтішні оцінки
  • Broken Fang Premier в CS:GO став доступним для всіх гравців
  • Друга половина п’ятого сезону «Люцифера» вийде 28 травня