Як і планувалося, серіал піде на пенсію в 2022 році. В останньому епізоді «Ходячих мерців» глядачів чекають 24 епізоди.

Канал AMC опублікував тизер заключних серій серіалу «Ходячі мерці». Фінальний сезон стартує 22 серпня.
Як і планувалося, серіал піде на пенсію в 2022 році. В останньому сезоні глядачів чекають 24 епізоди. Творці обіцяють більше зомбі, більше екшену і більше нових історій.
Франшиза на цьому не завершується. Паралельно AMC працює над двома спін-оффами: «Бійтеся ходячих мерців» (серіал продовжений на сьомий сезон) і «Ходячі мерці: Світ за межами» (серіал продовжений на другий і фінальний сезон). У майбутньому планує відзняти ще кілька проєктів про персонажів основного серіалу, включаючи антологію, телефільми про Ріка Ґраймса і серіал про Деріла і Керол (очікується в 2023-му).
Читайте також:
- CD Projekt RED випустила патч 1.2 на 40 ГБ для Cyberpunk 2077
- IGN показав 5 хвилин ґеймплею Resident Evil Village
- Офіційно: LG остаточно закриває виробництво смартфонів
- Marvel показала новий трейлер “Чорної вдови”
- В мережі опублікували 5 хвилин ґеймплею Rainbow Six Quarantine
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 29 березня по 4 квітня
- Denuvo заявила, що її захист не сповільнює ігри
- Колишні розробники Blizzard створюють нову RTS
- Вже скоро 2200 ігор зникнуть з PS Store назавжди
- Вже скоро FIFA 21 та NHL 21 з’являться в EA Play та Game Pass
- Реліз Mount & Blade II: Bannerlord відкладено на кінець 2021 року
- Ілон Маск показав себе і свою «круту тачку» в Cyberpunk 2077
- Розробники DayZ показали ґеймплей свого нового виживастика – Icarus
- Netflix завершив знімання 2 сезону Відьмака
- У мережу витекли особисті дані 533 млн користувачів Facebook