Тоді він вирішив попросити про допомогу, і в березні роздрукував 100 листівок, розклеївши їх по своєму округу Шпандау в Берліні.

88-річний житель Німеччини Клаус-Юрген Лангнер, великий шанувальник The Elder Scrolls III: Morrowind на ПК, не зміг знайти вихід з стартової фортеці в Skyrim на PS4 через те, що не розібрався з керуванням на контролері. Тоді він вирішив попросити про допомогу, і в березні роздрукував 100 листівок, розклеївши їх по своєму округу Шпандау в Берліні.
У кого є досвід роботи з PlayStation 4? Я (88-річний) хотів би пограти в гру The Elder Scrolls V: Skyrim, але в деяких місцях просто не можу просунутися далі! Хто може допомогти?
Листівки пенсіонера розлетілись в соціальних мережах. На його прохання відгукнувся юнак, який зв’язався з Клаусом-Юргеном, приїхав до нього і показав вихід з фортеці. Також він навчив вікового ґеймера, як правильно користуватися контролером DualShock 4.

Пізніше Клаус-Юрген розповів в інтерв’ю німецькому виданню Spiegel, що він кілька років грав в Morrowind англійською мовою на своєму комп’ютері. За його словами, це було непросто, але світ гри «полонив його». Коли він дізнався, що є більш сучасна частина серії, Skyrim, то відразу захотів пограти в неї. Однак на його комп’ютері вона не запускалася.
Тоді він разом зі своїм 59-річним сусідом Хайнцем відправився в магазин електроніки. Йому пояснили, що оновити комп’ютер для запуску Skyrim буде дуже дорого, і порадили купити PlayStation 4 разом з грою. Пенсіонер прислухався до поради, але не зміг почати повноцінно грати, так як користуватися контролером було незвично.

Ми обійшли всі кімнати і оглянули всі стіни, але так і не дізналися, як втекти з першої фортеці.
Клаус-Юрген підтвердив, що під час гри йому стає краще. Він зосереджується на ігровому світі і «губиться» в ньому. Ще він жартома поскаржився, що після гри у нього часто болить спина, «але воно того варте».