UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Кіно - Новини - 16 Квітня, 2021

На перший сезон “Володаря перснів” витратили понад півмільярда доларів

Шоу буде масштабніше всіх існуючих, тому що навіть на виробництво першого сезону "Гри престолів" було витрачено $ 100 мільйонів.

Видання The Hollywood Reporter повідомило, що на виробництво першого сезону серіалу “Володар Перснів” Amazon витратить $ 465 мільйонів. Таким чином, шоу стане найдорожчим з усіх існуючих.

Швидше за все, такі великі кошти вкладуть тільки в перший сезон, а в наступних витратять менше грошей, тому що зазвичай так і буває. Звичайно, все може бути і не так.

Шоу буде масштабніше всіх існуючих, тому що навіть на виробництво першого сезону “Гри престолів” було витрачено $ 100 мільйонів, а тут ця цифра перевищується майже в п’ять разів.

Режисерами першого сезону стали Вейн Їп, (“Покидьки”, “Проповідник”) і Хуан Антоніо Баран, який вже зняв перші два епізоди. Зйомки проходили в Новій Зеландії. Очікується, що в першому сезоні буде 8 епізодів.

Amazon Prime вже продовжив шоу на другий сезон. На поточний момент відомий основний акторський склад, а старт першого сезону очікується в цьому році.

Читайте також: