Ще раз відзначимо, що демка Resident Evil Village офіційно стане доступна для проходження з 2 травня., вже зараз її запустили понад 90 осіб.

В Steam з’явилася демка Resident Evil Village, в яку, як зазначено в описі, зможуть зіграти всі ґеймери в період з 2 по 9 травня. Однак, судячи зі статистики та скріншотам, деяким геймерам вже вдалося запустити її і побродити по селу і замку.
Як з’ясувалося, деякі гравці використовували Cheat Engine, що дозволило їм пропустити ігровий таймер. Однак більшість геймерів, судячи з відгуків, не змогли навіть підключитися до мережі, щоб запустити ігровий процес.
Ще раз відзначимо, що демка Resident Evil Village офіційно стане доступна для проходження з 2 травня. Якщо поглянути на статистику, вже зараз її запустили понад 90 осіб.

Читайте також:
- SnowRunner вийде в Steam вже 18 травня
- World of Tanks офіційно вийшла в Steam
- Microsoft оголосила про рекордний квартальний виторг ігрового підрозділу
- Свіжий ґеймплейний трейлер Ratchet & Clank: Rift Apart
- Вийшов релізний трейлер Returnal
- ЗМІ: Всі нові відеокарти серії RTX 30 будуть обмежені в майнингу
- Автори Titanfall і Apex Legends отримали «Оскар»
- Інсайдер: автори PUBG готують прямий сиквел королівської битви
- Оприлюднено системні вимоги Rome: Total War Remastered
- Оприлюднено системні вимоги середньовічного екшена Hood: Outlaws & Legends
- У травні передплатники PS Plus отримають Battlefield V, Stranded Deep і Wreckfest
- Ніл Дракманн вже написав коротко сюжет The Last of Us 3
- The Game Awards дивилось більше людей, ніж вручення “Оскара”
- Перші оцінки нового PS5-ексклюзиву Returnal
- У мережі дізнались, скільки грошей заробив Деніел Редкліфф на «Гаррі Поттері»