Скін Леона Кеннеді може з'явитися в Rainbow Six Siege вже 14 червня, разом з початком нового сезону «Полярна зоря» (North Star).

Схоже, в тактичному командному шутері Rainbow Six Siege з’явиться скін Леона Кеннеді з хоррора Resident Evil 4. Користувач Twitter під ніком killahtree опублікував коротке відео, де показав неанонсований скін Леона для оперативника Lion. Судячи з відео, скін ще не допрацьований – анімація стрілянини виглядає досить дивною.
Скін Леона Кеннеді може з’явитися в Rainbow Six Siege вже 14 червня, разом з початком нового сезону «Полярна зоря» (North Star).
На початку року на закритій презентації компанія Ubisoft анонсувала кросовер Rainbow Six Siege і Resident Evil. У березні в шутері з’явився елітний скін Джилла Валентайна для оперативниці Zofia.

Читайте також:
- Офіційно: Comic Con Ukraine 2021 відбудеться у вересні
- Epic Games розповіла про особливості Unreal Engine 5
- В Netflix оголосили дату виходу п’ятого сезону «Паперового будинку»
- Перший трейлер бойовика “Війна завтрашнього дня” з Крісом Праттом
- Чутка: Нова гра про Соніка буде відкритим світом з головоломками і прокачкою
- В Steam буде змінений інтерфейс екрану завантажень
- Netflix назвав 10 найпопулярніших фільмів сервісу
- Найдорожчий профіль в Steam оцінили на 242 тисячі доларів
- ЗМІ: Xbox Game Pass не шкодить продажам ігор
- Вийшов перший трейлер “Вічних” від Marvel
- CDPR досі очікує на повернення Cyberpunk 2077 в PS Store
- На консолях нового покоління Far Cry 6 працюватиме в 60 FPS та 4K
- Intel: дефіцит напівпровідників може тривати кілька років
- Розробники Microsoft Flight Simulator зменшили розмір гри зі 170 до 83 ГБ
- Дата виходу, трейлер та ґеймплей Far Cry 6