UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 31 Травня, 2021

Чутки: В Rainbow Six Siege з’явиться Леон з Resident Evil 4

Скін Леона Кеннеді може з'явитися в Rainbow Six Siege вже 14 червня, разом з початком нового сезону «Полярна зоря» (North Star).

Схоже, в тактичному командному шутері Rainbow Six Siege з’явиться скін Леона Кеннеді з хоррора Resident Evil 4. Користувач Twitter під ніком killahtree опублікував коротке відео, де показав неанонсований скін Леона для оперативника Lion. Судячи з відео, скін ще не допрацьований – анімація стрілянини виглядає досить дивною.

Скін Леона Кеннеді може з’явитися в Rainbow Six Siege вже 14 червня, разом з початком нового сезону «Полярна зоря» (North Star).

На початку року на закритій презентації компанія Ubisoft анонсувала кросовер Rainbow Six Siege і Resident Evil. У березні в шутері з’явився елітний скін Джилла Валентайна для оперативниці Zofia.

Читайте також:

  • Офіційно: Comic Con Ukraine 2021 відбудеться у вересні
  • Epic Games розповіла про особливості Unreal Engine 5
  • В Netflix оголосили дату виходу п’ятого сезону «Паперового будинку»
  • Перший трейлер бойовика “Війна завтрашнього дня” з Крісом Праттом
  • Чутка: Нова гра про Соніка буде відкритим світом з головоломками і прокачкою
  • В Steam буде змінений інтерфейс екрану завантажень
  • Netflix назвав 10 найпопулярніших фільмів сервісу
  • Найдорожчий профіль в Steam оцінили на 242 тисячі доларів
  • ЗМІ: Xbox Game Pass не шкодить продажам ігор
  • Вийшов перший трейлер “Вічних” від Marvel
  • CDPR досі очікує на повернення Cyberpunk 2077 в PS Store
  • На консолях нового покоління Far Cry 6 працюватиме в 60 FPS та 4K
  • Intel: дефіцит напівпровідників може тривати кілька років
  • Розробники Microsoft Flight Simulator зменшили розмір гри зі 170 до 83 ГБ
  • Дата виходу, трейлер та ґеймплей Far Cry 6