UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 2 Липня, 2021

ЗМІ: Кодзіма і Microsoft збираються розробити нову гру

Є підстави вважати, що з переговорів Кодзіми і Microsoft буде якийсь вихлоп. Ймовірно, справа настільки близька до завершення, що Microsoft почала готувати все необхідне для нового проєкту.

Здається, грі від генія на Xbox все-таки бути! За повідомленнями порталу VentureBeat, Хідео Кодзіма і Microsoft підписали особливий документ – лист про наміри.

Довгі місяці команда Кодзіма і Microsoft обговорювали можливу співпрацю. Є підстави вважати, що з переговорів буде якийсь толк. Ймовірно, справа настільки близька до завершення, що Microsoft почала готувати все необхідне для нового проєкту.

Наприклад, минулого тижня до компанії приєдналася Кімберлі Свіфт. Раніше вона працювала над першою Portal і двома Left 4 Dead, а пізніше працювала в Google над їх сервісом Stadia. У Microsoft Кім займеться розвитком хмарного ґеймингу.

Нагадуємо, що до розгляду угоди з Microsoft, Кодзіма нібито створював гру для Stadia, яка дійсно просувала б унікальні функції цієї платформи. Цей проєкт зірвався після того, як Google відмовилася від своїх планів з розвитку хмарних ігор. Але схоже, що Кодзіма все ж продовжить роботу над цим, або подібним проєктом вже у співпраці з Microsoft. Кодзіма також натякнув, що його наступна гра буде включати в себе різні «соціальні елементи», подібно Death Stranding.

Читайте також: