UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 5 Квітня, 2021

За перший квартал 2021 року на мобільні ігри витратили 22 мільярда доларів

За даними App Annie найбільше витрачають грошей користувачі IOS - $ 13 мільярдів, на Android припадає $ 9 мільярдів.

Мобільні відеоігри продовжують рости двозначними темпами під час пандемії. Згідно з аналітичною компанією App Annie в першому кварталі 2021 року на них витратили $ 22 мільярда. Це на 32% більше торішніх показників.

Найбільше витрачають грошей користувачі IOS – $ 13 мільярдів, на Android припадає $ 9 мільярдів, але сектор ОС від Google показує більш високі темпи зростання – 35%, коли виторг від користувачів Apple виріс на 30%.

Всього користувачі витратили на мобільні ігри та програми $ 32 мільярди по всьому світу. App Annie пов’язує темпи зростання з пандемією. Ймовірно, вони поки не будуть сповільнюватися, тому що в деяких країнах почалася третя хвиля зростання захворюваності коронавірусом COVID-19, а з нею повертаються карантинні заходи.

Читайте також:

  • Чутки: в 2022 році вийде Assassin`s Creed про Христові походи
  • IGN показав 5 хвилин ґеймплею Resident Evil Village
  • Офіційно: LG остаточно закриває виробництво смартфонів
  • Чутки: в 2022 році вийде Assassin’s Creed про Хрестові походи
  • В мережі опублікували 5 хвилин ґеймплею Rainbow Six Quarantine
  • Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 29 березня по 4 квітня
  • Denuvo заявила, що її захист не сповільнює ігри
  • Подія “Архіви” в Overwatch відбудеться вже завтра
  • Вже скоро 2200 ігор зникнуть з PS Store назавжди
  • Вже скоро FIFA 21 та NHL 21 з’являться в EA Play та Game Pass
  • Реліз Mount & Blade II: Bannerlord відкладено на кінець 2021 року
  • Перший тизер JoJo`s Bizzare Adventure: Stone Ocean
  • Розробники DayZ показали ґеймплей свого нового виживастика – Icarus
  • Netflix завершив знімання 2 сезону Відьмака
  • Valheim отримала мод, який додає підтримку шоломів віртуальної реальності