За даними App Annie найбільше витрачають грошей користувачі IOS - $ 13 мільярдів, на Android припадає $ 9 мільярдів.

Мобільні відеоігри продовжують рости двозначними темпами під час пандемії. Згідно з аналітичною компанією App Annie в першому кварталі 2021 року на них витратили $ 22 мільярда. Це на 32% більше торішніх показників.
Найбільше витрачають грошей користувачі IOS – $ 13 мільярдів, на Android припадає $ 9 мільярдів, але сектор ОС від Google показує більш високі темпи зростання – 35%, коли виторг від користувачів Apple виріс на 30%.
Всього користувачі витратили на мобільні ігри та програми $ 32 мільярди по всьому світу. App Annie пов’язує темпи зростання з пандемією. Ймовірно, вони поки не будуть сповільнюватися, тому що в деяких країнах почалася третя хвиля зростання захворюваності коронавірусом COVID-19, а з нею повертаються карантинні заходи.
Читайте також:
- Чутки: в 2022 році вийде Assassin`s Creed про Христові походи
- IGN показав 5 хвилин ґеймплею Resident Evil Village
- Офіційно: LG остаточно закриває виробництво смартфонів
- Чутки: в 2022 році вийде Assassin’s Creed про Хрестові походи
- В мережі опублікували 5 хвилин ґеймплею Rainbow Six Quarantine
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 29 березня по 4 квітня
- Denuvo заявила, що її захист не сповільнює ігри
- Подія “Архіви” в Overwatch відбудеться вже завтра
- Вже скоро 2200 ігор зникнуть з PS Store назавжди
- Вже скоро FIFA 21 та NHL 21 з’являться в EA Play та Game Pass
- Реліз Mount & Blade II: Bannerlord відкладено на кінець 2021 року
- Перший тизер JoJo`s Bizzare Adventure: Stone Ocean
- Розробники DayZ показали ґеймплей свого нового виживастика – Icarus
- Netflix завершив знімання 2 сезону Відьмака
- Valheim отримала мод, який додає підтримку шоломів віртуальної реальності