
CD Projekt RED в своєму твіттері оголосила про зміни планів з випуску другого великого оновлення для Cyberpunk 2077. Через кібератаки на сервери компанії патч відклали до березня.
Реліз оновлення очікується в другій половині місяця.
Розробники, до слова, знову підтвердили, що апдейт буде найбільшим, оскільки зміни і поліпшення виходять за рамки ранніх латочок. Очікується, що патч виправить більшість проблем у грі.
Можливо, з виходом оновлення гра повернеться в PS Store.