Arkane заявила, що їй потрібен час на якісний продукт Deathloop, але при цьому не можна забувати і про здоров'я робітників під час пандемії.

В офіційному твіттері шутера Deathloop з’явилося повідомлення від студії Arkane. Розробники заявили, що гра не вийде в термін, і була перенесена на 14 вересня.
Arkane заявила, що їй потрібно більше часу на створення якісної гри, але при цьому не можна забувати і про здоров’я і безпеку співробітників під час пандемії.
Герой замкнений в тимчасовій петлі, яка перезапускає день по його завершенню або після смерті персонажа. Щоб розірвати петлю, потрібно вбити 8 так званих візіонерів. На острові є 4 райони, між якими візіонери можуть пересуватися в залежності від часу дня. Одним з візіонерів стане Джуліанна – персональний мисливець на головного героя, який може управлятися іншим гравцем.
З кожним циклом гравець буде більше дізнаватися про свої цілі і їх маршрути пересування, що допоможе швидше знаходити і вбивати їх. Наприклад, іноді вони будуть перетинатися буквально в одному місці.
Крім того, після кожного перезапуску циклу гравець також зберігає знайдену зброю, модифікації до нього і надздібності.
Deathloop вийде на PC і PS5.
Читайте також:
- Оголошено дати альфа-тестування Diablo II: Resurrected
- Офіційно: Цього року Sony не візьме участь в E3 2021
- Gearbox, Aspyr і Easybrain стали офіційно належати Embracer Group
- Новий сезон Apex Legends буде присвячений Titanfall
- В квітневій підписці Humble Choice можна отримати F1 2020,Sniper: Ghost Warrior Contracts та ще 10 ігор
- ЗМІ: Battlefield 6 потрапить в Xbox Game Pass в день релізу
- Студія CCP хоче зробити свій шутер, який визначить жанр
- Ритм-гра Unbeatable пройшла Kickstarter за 15 годин
- Ентузіаст випустив продовження «Відьмака 3: Дике Полювання – Кров і вино»
- Arma 3 отримає доповнення про В’єтнамську війну
- ЗМІ: NVIDIA відновила виробництво GeForce GTX 1080 Ti
- Корейський гравець в Overwatch поскаржився на расизм в США – на нього спеціально кашляли на вулиці
- Інженер створив найбільшу Nintendo Switch у світі
- За перший квартал 2021 року на мобільні ігри витратили 22 мільярда доларів
- GTA 5 стала найпопулярнішою грою за перший квартал 2021 року