На офіційному Discord-сервері Dying Light менеджер спільноти Techland поділився інформацією про кооператив в Dying Light 2. У першій Dying Light тільки 95% гри можна було пройти в кооперативному режимі, в той час, як продовження запропонує можливість 100% спільного виживання, тобто з самого початку й до кінця.

На офіційному Discord-сервері Dying Light менеджер спільноти Techland поділився інформацією про кооператив в Dying Light 2. Ця частина гри буде працювати за тим же принципом, що і в оригіналі, а це значить, що максимум чотири людини зможуть грати разом, але з однією зміною. У першій Dying Light тільки 95% гри можна було пройти в кооперативному режимі, в той час, як продовження запропонує можливість 100% спільного виживання, тобто з самого початку й до кінця.
Перші кілька годин в Dying Light потрібно було пройти індивідуально, і фінальний акт також не допускав спільних пригод. Оскільки розгалужена історія буде основним фактором в ігровому процесі, рішення в кооперативі будуть прийматися виключно гравцем, до якого приєдналися інші.
Також менеджер спільноти спростував чутки про те, що Dying Light 2 буде мати систему будівництва бази. Навпаки, цього не буде, але відомі безпечні місця з оригіналу будуть в новій частині й працюватимуть так само.
Читайте також:
- Оголошено дати альфа-тестування Diablo II: Resurrected
- Microsoft найняв vtuber-ів для реклами Game Pass в Японії
- IGN показав 5 хвилин ґеймплею Resident Evil Village
- Новий сезон Apex Legends буде присвячений Titanfall
- Чутки: в 2022 році вийде Assassin’s Creed про Хрестові походи
- В мережі опублікували 5 хвилин ґеймплею Rainbow Six Quarantine
- За пів року Discord заблокував 3,5 мільйонів користувачів
- Denuvo заявила, що її захист не сповільнює ігри
- Подія “Архіви” в Overwatch відбудеться вже завтра
- Вже скоро 2200 ігор зникнуть з PS Store назавжди
- ЗМІ: NVIDIA відновила виробництво GeForce GTX 1080 Ti
- Перший тизер JoJo`s Bizzare Adventure: Stone Ocean
- Інженер створив найбільшу Nintendo Switch у світі
- За перший квартал 2021 року на мобільні ігри витратили 22 мільярда доларів
- Valheim отримала мод, який додає підтримку шоломів віртуальної реальності