
IO Interactive планує розширювати HITMAN III новими доповненнями, проте не варто розраховувати на нові рівні – дії DLC розгорнуться на локаціях трилогії. Судячи з усього, гравцям варто очікувати появи нових цілей на вже знайомих рівнях, і, можливо, зміни самих локацій.
«Ми виразно випустимо доповнення, але ми ще не визначилися з їх наповненням. Зараз ми не плануємо створювати нові рівні на кшталт банку або острова ».
Для HITMAN 2 розробники випустили дві нові локації – Нью-Йорк і Гавань. Попри статус додаткових, рівні вийшли масштабними і креативними, а ряд шанувальників вважає їх одними з кращих в трилогії.
«Ми з великим інтересом дивимося на вже існуючі рівні, щоб переосмислити і змінити їх. На цей раз перед нами вся трилогія ».
HITMAN III вийшла 20 січня на всіх актуальних платформах.