Sony Group Corp. попередила групу аналітиків, що PlayStation 5 залишатиметься дефіцитною щонайменше до 2022 року.

Sony Group Corp. попередила групу аналітиків, що PlayStation 5 залишатиметься дефіцитною до 2022 року. Припускаючи, що компанія буде обмежена в здатності збільшити цілі продажів для своєї останньої ігрової консолі.
Як стало відомо ранні чутки підтвердилися. Sony офіційно заявили що навіть якщо вони збільшать поставки Playstation 5, то консолей не вистачить, що б покрити попит. Sony не уточнили конкретних термінів нормалізації поставок, але вони все ще планують випуск консолі на 6 нанометровому чіпі.
Повідомляючи фінансові результати в кінці квітня, японський конгломерат повідомив, що до 31 березня продав 7,8 мільйона одиниць консолі і планує продати не менше 14,8 мільйона одиниць в поточному фінансовому році.
Sony заявила, що викупить до 200 мільярдів ієн (1,8 мільярда доларів) власних акцій після звітування про прибуток за квартал березня, який не відповідав оцінкам аналітиків.
Читайте також:
- Team Group анонсувала майнінгові SSD з неймовірно довгим терміном гарантії
- Call of Duty 2021 офіційно підтверджена для PS5 та Xbox Series X
- ЗМІ: Сервіс Xbox Game Pass все ще не приносить прибутки
- У мережі показали перші кадри з приквелу “Гри Престолів”
- Epic Games пропонувала $ 200 мільйонів за ексклюзиви Sony в магазині EGS
- Natus Vincere анонсувала склад команди по Brawl Stars
- Sega анонсувала Lost Judgment, яка вийде вже у вересні
- Багато нових подробиць S.T.A.L.K.E.R. 2
- SEGA не планує випускати Lost Judgment на PC
- CD Projekt RED поділилась добіркою найкращих косплеїв по «Відьмаку»
- Фінальний трейлер Final Fantasy VII Remake Intergrade для PS5
- Ґеймплейний трейлер симулятора полювання Open Country
- Хлопець жартома створив власну криптовалюту,але люди не зрозуміли і почали масово її скупляти
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 3 по 9 травня
- В мережу злили скіни для персонажів Genshin Impact