
Кінокомпанія Sony Pictures оголосила, що знімання екранізації Resident Evil підійшло до кінця. Раніше про це повідомила VFX-студія Applied Arts FX Studio, а тепер підтвердила і сама компанія.
На додаток до цього було опубліковано фото з хлопкушкою, на якій вказаний режисер Йоханнес Роберт і оператор Максим Олександр.
Головні ролі в стрічці зіграли Роббі Амелл (Кріс Редфілд), Кая Скоделаріо (Клер Редфілд), Еван Джога (Леон Кеннеді), Ханна Джон-Кеймен (Джилл Валентайн), Том Хоппер (Альберт Вескер) та інші.
Згідно з минулим витоком, прем’єра перезапуску Resident Evil очікується 9 вересня 2021 роки, якщо в справу не втрутиться ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19.