UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Кіно - Новини - 28 Грудня, 2020

Sony завершила знімання фільму по Resident Evil

Кінокомпанія Sony Pictures оголосила, що знімання екранізації Resident Evil підійшло до кінця. Раніше про це повідомила VFX-студія Applied Arts FX Studio, а тепер підтвердила і сама компанія.

На додаток до цього було опубліковано фото з хлопкушкою, на якій вказаний режисер Йоханнес Роберт і оператор Максим Олександр.

Головні ролі в стрічці зіграли Роббі Амелл (Кріс Редфілд), Кая Скоделаріо (Клер Редфілд), Еван Джога (Леон Кеннеді), Ханна Джон-Кеймен (Джилл Валентайн), Том Хоппер (Альберт Вескер) та інші.

Згідно з минулим витоком, прем’єра перезапуску Resident Evil очікується 9 вересня 2021 роки, якщо в справу не втрутиться ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19.