Мультиплеєрний режим з'явиться в обох симуляторах з оновленням 1.41, дата релізу оновлення невідома.

Студія SCS Software повідомила про завершення бета-тесту мультиплеєрного режиму Convoy для American Truck Simulator і Euro Truck Simulator 2. Повноцінний реліз цього режиму очікується в найближчі дні – точної дати розробники не назвали.
Мультиплеєрний режим Convoy розрахований на компанію до восьми гравців. Учасники кожної сесії будуть знаходитися в одному світі з синхронізованим дорожнім трафіком і погодними умовами. Користувачі зможуть виконувати одні і ті ж контракти одночасно, а також використовувати внутрішньоігрову рацію для комунікації.
Мультиплеєрний режим з’явиться в обох симуляторах з оновленням 1.41.
Читайте також:
- Міністр Індонезії видав доручення заборонити Fortnite в країні
- Неповнолітніх китайських ґеймерів відстежуватимуть за допомогою штучного інтелекту
- Чутки: WB продасть розробників Mortal Kombat. Серед можливих покупців Microsoft і Sony
- Tropico 6 та UFC 4 поповнять бібліотеку Xbox Game Pass
- «Новий пілот номер один» – релізний трейлер F1 2021
- Офіційно: 2 сезон “Відьмака” вийде 17 грудня
- У Південній Кореї створили туалет, який майнить криптовалюту
- Новий трейлер 2 сезону “Відьмака”
- GSC Game World: Моргенштерн не буде тестувати S.T.A.L.K.E.R. 2
- Інсайдер розповів, коли можуть вийти відеокарти NVIDIA RTX 40
- Rockstar: «Директор GTA VI ще навіть не народився»
- Студію DICE перейменували в Ripple Effect Studios
- Marvel Studios і Warner Bros. не з’являться на Comic-Con в цьому році
- Кодзіма показав трейлер та назвав дату виходу режисерської версії Death Stranding PS5
- The Witcher 3: Wild Hunt отримає перевидання з новим контентом з серіалу