В цілому, подібне рішення навряд чи стане для когось сюрпризом після проведення власних заходів обома студіями.

Deadline повідомляє, що Marvel Studios і Warner Bros. вирішили пропустити Comic-Con в Сан-Дієго в цьому році.
Виставка пройде з 23 по 25 липня в віртуальному форматі – але контент цього разу буде не таким багатим. У разі Warner, правда, мова йде саме про фільми DC – окремі серіали і просто комікси на виставці з’являться.
В цілому, подібне рішення навряд чи стане для когось сюрпризом після проведення власних заходів обома студіями. Так, новий DC FanDome запланований на 16 жовтня – напевно великі анонси приготували саме для нього.
При цьому присутність фільмів Sony за коміксами, включаючи «Морбіуса» і «Венома 2», теж поки під питанням.
Читайте також:
- Неповнолітніх китайських ґеймерів відстежуватимуть за допомогою штучного інтелекту
- Розробники Metro почали роботу над новою грою
- Tropico 6 та UFC 4 поповнять бібліотеку Xbox Game Pass
- Сюжет “Загону самогубців: Місія навиліт” ніяк не буде пов’язаним з попередньою частиною
- Пола Вокера можуть повернути у «Форсаж» за допомогою комп’ютерної графіки
- До п’ятиріччя Human Fall Flat приурочили конкурс рівнів
- ЗМІ: Кодзіма і Microsoft збираються розробити нову гру
- GSC Game World: Моргенштерн не буде тестувати S.T.A.L.K.E.R. 2
- За 5 років Pokemon GO заробила понад 5 млрд доларів
- Розробники Terminator: Resistance випустять гру про Робокопа – Rogue City
- Студію DICE перейменували в Ripple Effect Studios
- Нова Vice City? Багато нових чуток про Grand Theft Auto VI
- Інсайдер: до кінця року вийде сиквел Ghost of Tsushima
- Nintendo анонсувала Nintendo Switch з OLED екраном
- За червень аудиторія Counter-Strike: Global Offensive впала на 17%