UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Кіно - Новини - 8 Липня, 2021

Marvel Studios і Warner Bros. не з’являться на Comic-Con в цьому році

В цілому, подібне рішення навряд чи стане для когось сюрпризом після проведення власних заходів обома студіями.

Deadline повідомляє, що Marvel Studios і Warner Bros. вирішили пропустити Comic-Con в Сан-Дієго в цьому році.

Виставка пройде з 23 по 25 липня в віртуальному форматі – але контент цього разу буде не таким багатим. У разі Warner, правда, мова йде саме про фільми DC – окремі серіали і просто комікси на виставці з’являться.

В цілому, подібне рішення навряд чи стане для когось сюрпризом після проведення власних заходів обома студіями. Так, новий DC FanDome запланований на 16 жовтня – напевно великі анонси приготували саме для нього.

При цьому присутність фільмів Sony за коміксами, включаючи «Морбіуса» і «Венома 2», теж поки під питанням.

Читайте також: