UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 5 Липня, 2021

За червень аудиторія Counter-Strike: Global Offensive впала на 17%

У травні кількість гравців Counter-Strike: Global Offensive становила 659 888, а в червні вже 549 347. Тобто, з CS: GO пішло близько 110 тисяч гравців.

Автори порталу Dot Esports звернули увагу на середній онлайн Counter-Strike: Global Offensive в червні і виявили, що аудиторія шутера знизилася майже на 17%. До цього подібне зниження гравців спостерігалося в квітні 2018 року.

За даними SteamCharts можна простежити, що гравці Counter-Strike: Global Offensive почали покидати гру в червні. Саме на початку місяця Valve кардинально змінила систему прайм-акаунтів, прибравши можливість отримувати їх безкоштовно. Зараз їх можна придбати за 410 гривень.

У травні кількість гравців становила 659 888, а в червні вже 549 347. Тобто, з CS: GO пішло близько 110 тисяч гравців. При цьому ніхто не виключає, що це лише якась аномалія, не пов’язана з прайм-акаунтами.

Читайте також:

  • Ціни на відеокарти продовжують різко падати. MSRP у полі зору
  • Розробники Metro почали роботу над новою грою
  • Кінематографічний трейлер нової карти PUBG – Taego
  • Офіційно: Mortal Kombat 11 більше не підтримують, студія займається новою грою
  • Пола Вокера можуть повернути у «Форсаж» за допомогою комп’ютерної графіки
  • До п’ятиріччя Human Fall Flat приурочили конкурс рівнів
  • ЗМІ: Кодзіма і Microsoft збираються розробити нову гру
  • GSC Game World: Моргенштерн не буде тестувати S.T.A.L.K.E.R. 2
  • Ілон Маск розповів, коли інтернет Starlink запуститься по всьому світу
  • Після закриття майнінгових ферм у Китаї ціна Біткоїна впала до $32 тисяч
  • Фанатський мод-продовження Dark Souls вийде в кінці року
  • Нова Vice City? Багато нових чуток про Grand Theft Auto VI
  • Інсайдер: до кінця року вийде сиквел Ghost of Tsushima
  • Квентін Тарантіно завершує свою кар’єру в кіно
  • The Witcher: Monster Slayer вийде 21 липня на Android та iOS