Компанії поки не розповідають, як саме Discord буде працювати на новій платформі. Ймовірно, це буде інтегровано в систему і з'явиться після виходу системного оновлення.

Sony оголосила про співпрацю з Discord. За словами глави SIE Джима Раяна (Jim Ryan), популярний месенджер з’явиться на консолях PlayStation – трапиться це тільки на початку 2022 року.
Компанії поки не розповідають, як саме Discord буде працювати на новій платформі. Ймовірно, це буде інтегровано в систему і з’явиться після виходу системного оновлення.
Також Sony повідомила, що вклала міноритарні інвестиції в компанію. Точна сума, на жаль, не розголошується.
Читайте також:
- SnowRunner вийде в Steam вже 18 травня
- World of Tanks офіційно вийшла в Steam
- Анонси ігор Konami не будуть готові до Е3 2021
- FIFA 21 з’явиться в EA Play вже 6 травня, але попередні частини зникнуть
- Microsoft назвала приблизну дату виходу S.T.A.L.K.E.R. 2. Гра буде тримісячним ексклюзивом Xbox
- ЗМІ: Всі нові відеокарти серії RTX 30 будуть обмежені в майнингу
- В Steam додали демку Resident Evil Village, дехто вже грає у неї
- Над S.T.A.L.K.E.R. 2 працює понад 300 спеціалістів
- Скін Адлера роздають безкоштовно в Call of Duty: Warzone
- Перевидання Saints Row: The Third з’явиться 22 травня в Steam
- У травні передплатники PS Plus отримають Battlefield V, Stranded Deep і Wreckfest
- Days Gone вже можна передзамовити на PC, але ціна розчаровує
- Інсайдер розкрив приблизну дату виходу GTA 6
- ЗМІ: Захоплення заручників в офісі Ubisoft влаштував читер, якого банили понад 80 разів
- У мережі дізнались, скільки грошей заробив Деніел Редкліфф на «Гаррі Поттері»