Тепер студія повністю сфокусується на розробці наступної гри. Ймовірно, це може бути продовження Injustice. Але ніяких достовірних інсайдів поки немає.

Студія NetherRealm оголосила в твіттері, що припиняє підтримку Mortal Kombat 11. Для гри більше не виходитимуть доповненнями з персонажами, скінами і, можливо, навіть дрібні латки.
Тепер студія повністю сфокусується на розробці наступної гри. Ймовірно, це може бути продовження Injustice. Але ніяких достовірних інсайдів поки немає.
Підтримка Mortal Kombat 11 тривала два роки. За цей час для гри випустили 12 персонажів, одне сюжетне доповнення і поліпшення для консолей останнього покоління.
NetherRealm зараз фокусується на розробці нового проєкту. Після двох років підтримки Mortal Kombat 11 різноманітними доповненнями, включаючи нових персонажів, вона підійшла до кінця.
Читайте також:
- Final Fantasy 5 та Final Fantasy 6 видалять зі Steam 27 липня
- Internet Explorer не буде встановлений на Windows 11
- Пола Вокера можуть повернути у «Форсаж» за допомогою комп’ютерної графіки
- Стало відомо, які ігри ввійдуть у липневу підбірку PS Plus
- ЗМІ: Кодзіма і Microsoft збираються розробити нову гру
- Схоже, Sony купила розробників Demon’s Souls
- Гаррісон Форд отримав травму на зйомках «Індіани Джонса 5»
- Ілон Маск розповів, коли інтернет Starlink запуститься по всьому світу
- Після закриття майнінгових ферм у Китаї ціна Біткоїна впала до $32 тисяч
- Фанатський мод-продовження Dark Souls вийде в кінці року
- Офіційно: Windows 11 не підтримуватиме процесори Ryzen першого покоління
- Новий мод для The Witcher 3, що покращує бойову систему
- Інсайдер: до кінця року вийде сиквел Ghost of Tsushima
- Квентін Тарантіно завершує свою кар’єру в кіно
- The Witcher: Monster Slayer вийде 21 липня на Android та iOS