
Наступним мав стати мультиплеєр для ARPG Cyberpunk 2077, проте спочатку було заявлено про його можливе перенесення на 2023 рік, тепер же багатокористувацька частина і зовсім не побачить світло. Так зрозуміли слова глави CDPR Адама Кічіньского ЗМІ.
Напередодні CD Projekt RED оголосила про розширення і представила нову стратегію розвитку, а з 2022 роки планує паралельно працювати відразу над двома великими проєктами.
Раніше ми натякали, що нашим наступним ААА-проектом буде мережева версія Cyberpunk, але зараз ми вирішили переглянути це рішення.
Адам Кічіньскій, глава CDPR
При цьому польська студія сконцентрується на франшизах The Witcher і Cyberpunk, в тому числі через їх розширення за рахунок серіалів, аніме, коміксів і книг. Поки ж CDPR продовжує латати Cyberpunk 2077 і готувати DLC, а також версії для нового покоління консолей (близька гра і до повернення в PS Store).
Cyberpunk 2077 вийде на PlayStation 5 і Xbox Series X | S в цьому році, будемо чекати нові подробиці від CD Projekt RED.
Читайте також:
- CD Projekt RED випустила патч 1.2 на 40 ГБ для Cyberpunk 2077
- Розробники The Medium відмовили Microsoft щодо покупки студії
- PUBG Mobile завантажили понад мільярд разів
- Hitman 3 отримала безкоштовну пробну версію гри
- Monster Hunter Rise продалась накладом в 4 мільйони копій
- Terraria нарешті отримала підтримку Steam Workshop
- Serious Sam 2 отримала перше за 15 років оновлення, в гру додали 12 нових карт
- Дівчина-гакер зламала Assassin’s Creed Valhalla, гра вже на піратських майданчиках
- Шість хвилин ґеймплею тактичного шутера Six Days In Fallujah
- Подробиці оновлення для Call Of Duty: Black Ops Cold War та Warzone Season Two Reloaded
- Psyonix анонсувала мобільну версію Rocket League
- Нове доповнення для Immortals Fenyx Rising вже вийшло та отримало невтішні оцінки
- П’ятий сезон “Ріка і Морті” вийде в кінці червня
- Друга половина п’ятого сезону «Люцифера» вийде 28 травня
- Смертельні пастки і невловимий злодій: вийшов трейлер нової «Пили»