Розробники планують зробити з Resident Evil 7, 8 і 9 трилогію. Всі три гри - це одна історія з сюжетом. Перед проходженням Resident Evil: Village бажано пройти сьому частину.

Інсайдер Dusk Golem, який вже неодноразово публікував правдиву інформацію, поділився новими подробицями майбутнього горрора Resident Evil: Village.
За словами інсайдера, сюжетно Resident Evil: Village є прямим продовженням Resident Evil 7. Деякі речі з сьомої частини знайдуть в Village нового змісту. Розробники планують зробити з Resident Evil 7, 8 і 9 трилогію. Всі три гри – це одна історія з сюжетом. Перед проходженням Village бажано пройти сьому частину з доповненнями.
Інсайдер стверджує, що розробка Resident Evil: Village стартувала в 2016 році. У той період компанія закінчувала Resident Evil 7 і працювала над доповненням Not A Hero. Спочатку Resident Evil 8 була зовсім іншою, але в 2018 році розробники вирішили перетворити її в Resident Evil 9, а з Resident Evil: Village зробити восьму частину. За словами інсайдера, розробники планують відмовитися від нумерації після релізу Resident Evil 9.
Читайте також:
- Оголошено дати альфа-тестування Diablo II: Resurrected
- Офіційно: Цього року Sony не візьме участь в E3 2021
- Стартували знімання “Чорного Адама”
- WWE 2K22 офіційно анонсували, гра вийде вже скоро
- Автори Age of Empires 4 показали новий ґеймплей гри
- Epic Games розповіла, скільки витратила грошей на Epic Games Store
- 88-літній пенсіонер розклеїв оголошення, аби йому допомогли вийти з замку в TES: Skyrim
- Стартувало відкрите тестування військового шутера Enlisted
- Sony готується “підкорювати” мобільні платформи
- Джейсон Шраєр: Sony працює над ремейком The Last of Us
- У Apex Legends почнеться подія з п’ятьма режимами
- Ілон Маск показав, як мавпа з чіпом Neuralink грає Pong силою думки
- Чутки: Sony випустить фільм за мотивами Horizon: Zero Dawn
- Чутки: Цього року Valve додасть Xbox Game Pass в Steam
- Відеопорівняння Diablo II: Resurrected з оригіналом