За словами Electronic Arts, рішення відправити гри на покій ніколи не дається легко. Однак число активних користувачів в них надто низьке

Electronic Arts проводжає в останню путь кілька частин Need for Speed - сьогодні, 31 травня, їх прибирають з цифрових сервісів. Це стосується наступних ігор:
- Need for Speed Carbon,
- Need for Speed Undercover,
- Need for Speed Shift,
- Need for Speed Shift 2: Unleashed,
- Need for Speed The Run.
Також сьогодні в згаданих NFS закривають внутрішньоігрові магазини. Таким чином EA готується до відключення мережевих служб – воно відбудеться 31 серпня 2021 року. До кінця літа ви все ще можете змагатися з іншими, а з 1 вересня будуть доступні тільки офлайн-режими.
За словами Electronic Arts, рішення відправити гри на покій ніколи не дається легко. Однак число активних користувачів в перерахованих частинах настільки низьке, що підтримувати в іграх життя недоцільно.
Якщо ви все ще заглядаєте в мультиплеєр однієї з гонок, EA пропонує випробувати NFS новіші – Most Wanted (2012), Rivals, Need for Speed (2015), Need for Speed Payback, Need for Speed Heat або Need for Speed Hot Pursuit Remastered.
Читайте також:
- Офіційно: Comic Con Ukraine 2021 відбудеться у вересні
- Epic Games розповіла про особливості Unreal Engine 5
- В Netflix оголосили дату виходу п’ятого сезону «Паперового будинку»
- Bethesda може розповісти щось нове про DOOM Eternal вже 1 червня
- Чутка: Нова гра про Соніка буде відкритим світом з головоломками і прокачкою
- В Steam буде змінений інтерфейс екрану завантажень
- Netflix назвав 10 найпопулярніших фільмів сервісу
- Найдорожчий профіль в Steam оцінили на 242 тисячі доларів
- ЗМІ: Xbox Game Pass не шкодить продажам ігор
- Вийшов перший трейлер “Вічних” від Marvel
- CDPR досі очікує на повернення Cyberpunk 2077 в PS Store
- На консолях нового покоління Far Cry 6 працюватиме в 60 FPS та 4K
- Чутки: В Rainbow Six Siege з’явиться Леон з Resident Evil 4
- Розробники Microsoft Flight Simulator зменшили розмір гри зі 170 до 83 ГБ
- Дата виходу, трейлер та ґеймплей Far Cry 6