Зараз Discord користується великою популярністю, і творців ігрового сервісу цікавить вихід на біржу. Microsoft була готова віддати за месенджер 10 мільярдів доларів.

Минулого місяця ми писали, що власники месенджера Discord ведуть переговори про злиття з Microsoft і іншими великими компаніями. Згідно з даними The Wall Street Journal, компанія змінила плани і збирається залишитися незалежною.
Зараз Discord користується великою популярністю, і творців ігрового сервісу цікавить вихід на біржу. Microsoft була готова віддати за месенджер 10 мільярдів доларів.
TWSJ додав, що рішення Discord Inc. не є остаточним, тому сторони ще можуть повернутися до переговорів.
Це вже як мінімум друга велика угода, яку намагалася закрити Microsoft: раніше софтверний гігант також подумував над покупкою TikTok. У березні, нагадаємо, американська корпорація офіційно придбала холдинг ZeniMax Media, в який входить Bethesda Softworks.
Читайте також:
- Відкрита бета Naraka: Bladepoint почнеться через тиждень
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 12 по 18 квітня
- Нові скріншоти фентезійного шутера Witchfire від творців Painkiller
- Ґеймплейний трейлер нового героя для Street Fighter V
- Офіційно: «DOTA: Кров дракона» отримає другий сезон
- На PS5 демоверсія RE:Village завантажується в 15 разів швидше, ніж на PS4
- Sony вирішила не закривати цифрові магазини PS3 та PS Vita
- NVIDIA готує нові відеокарти RTX 3000 на яких не можна буде майнити
- Директор Days Gone: Для Sony головне це високі рейтинги на Metacritic
- Перше сюжетне доповнення для Wasteland 3 вийде 3 червня
- Titanfall 2 оновила рекорд в Steam після короткометражки Apex Legends
- На перший сезон “Володаря перснів” витратили понад півмільярда доларів
- З’явились нові арти S.T.A.L.K.E.R. 2 який скасували у 2011 році
- NPD Group: В березні ґеймери з США витратили на ігри понад $5,6 мільярда
- Сьогодні Steam випадково вилучив ігри Rockstar з продажу