UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 19 Квітня, 2021

NPD Group: В березні ґеймери з США витратили на ігри понад $5,6 мільярда

За даними NPD Group більшу частину цієї суми "продавці" на ігровому ринку отримали від продажу ігор і контенту для них - $ 4,6 млрд.

Американські ґеймери за березень витратили на відеоігри, аксесуари та комплектуючі для ПК і консолей близько $ 5,6 млрд. Це на 18% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив портал GamesIndustry.biz з посиланням на дослідження NPD Group.

Більшу частину цієї суми “продавці” на ігровому ринку отримали від продажу ігор і контенту для них – $ 4,6 млрд. Найпопулярнішими іграми у ґеймерів стали Monster Hunter Rise і Outriders. Продажі комплектуючих для пристроїв збільшилися на 47% з березня минулого року і склали $ 680 млн, а реалізація аксесуарів зросла на 26% до $ 300 млн.

Раніше аналітики з NPD Group порахували, що PlayStation 5 найбільш продаваною ігровою приставкою в Америці. Консоль Sony встановила рекорди за накладом та в грошовому еквіваленті.

Читайте також:

  • Відкрита бета Naraka: Bladepoint почнеться через тиждень
  • Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 12 по 18 квітня
  • Нові скріншоти фентезійного шутера Witchfire від творців Painkiller
  • Ґеймплейний трейлер нового героя для Street Fighter V
  • Інсайдер: Нова частина Assassin’s Creed вийде не раніше 2023 року
  • На PS5 демоверсія RE:Village завантажується в 15 разів швидше, ніж на PS4
  • Головне з нічної презентації Resident Evil Village
  • NVIDIA готує нові відеокарти RTX 3000 на яких не можна буде майнити
  • Директор Days Gone: Для Sony головне це високі рейтинги на Metacritic
  • Перше сюжетне доповнення для Wasteland 3 вийде 3 червня
  • Китайці використовують SSD для майнингу криптовалюти Chia
  • На перший сезон “Володаря перснів” витратили понад півмільярда доларів
  • З’явились нові арти S.T.A.L.K.E.R. 2 який скасували у 2011 році
  • Сервіс GeForce Now досяг 10 мільйонів користувачів
  • NVIDIA розповіла коли закінчиться дефіцит відеокарт