За даними NPD Group більшу частину цієї суми "продавці" на ігровому ринку отримали від продажу ігор і контенту для них - $ 4,6 млрд.

Американські ґеймери за березень витратили на відеоігри, аксесуари та комплектуючі для ПК і консолей близько $ 5,6 млрд. Це на 18% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив портал GamesIndustry.biz з посиланням на дослідження NPD Group.
Більшу частину цієї суми “продавці” на ігровому ринку отримали від продажу ігор і контенту для них – $ 4,6 млрд. Найпопулярнішими іграми у ґеймерів стали Monster Hunter Rise і Outriders. Продажі комплектуючих для пристроїв збільшилися на 47% з березня минулого року і склали $ 680 млн, а реалізація аксесуарів зросла на 26% до $ 300 млн.
Раніше аналітики з NPD Group порахували, що PlayStation 5 найбільш продаваною ігровою приставкою в Америці. Консоль Sony встановила рекорди за накладом та в грошовому еквіваленті.
Читайте також:
- Відкрита бета Naraka: Bladepoint почнеться через тиждень
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 12 по 18 квітня
- Нові скріншоти фентезійного шутера Witchfire від творців Painkiller
- Ґеймплейний трейлер нового героя для Street Fighter V
- Інсайдер: Нова частина Assassin’s Creed вийде не раніше 2023 року
- На PS5 демоверсія RE:Village завантажується в 15 разів швидше, ніж на PS4
- Головне з нічної презентації Resident Evil Village
- NVIDIA готує нові відеокарти RTX 3000 на яких не можна буде майнити
- Директор Days Gone: Для Sony головне це високі рейтинги на Metacritic
- Перше сюжетне доповнення для Wasteland 3 вийде 3 червня
- Китайці використовують SSD для майнингу криптовалюти Chia
- На перший сезон “Володаря перснів” витратили понад півмільярда доларів
- З’явились нові арти S.T.A.L.K.E.R. 2 який скасували у 2011 році
- Сервіс GeForce Now досяг 10 мільйонів користувачів
- NVIDIA розповіла коли закінчиться дефіцит відеокарт