UkrGameCommunity

Завантаження...

UkrGameCommunity

Зареєструватись

Ігри - Новини - 2 Липня, 2021

The Witcher: Monster Slayer вийде 21 липня на Android та iOS

Компанія CD Projekt оголосила точну дату виходу повної версії безкоштовної мобільної гри в доповненій реальності The Witcher: Monster Slayer в дусі популярної Pokemon GO.

Компанія CD Projekt оголосила точну дату виходу повної версії безкоштовної мобільної гри в доповненій реальності The Witcher: Monster Slayer в дусі популярної Pokemon GO. Проєкт вийде 21 липня поточного року для Android і iOS. Зараз геймерам з деяких країн доступна тестова версія гри.

Більш докладно про новинку розкажуть на онлайн-фестивалі WitcherCon, який пройде 9 липня 20:00 і 10 липня о 04:00.

В The Witcher: Monster Slayer ґеймери в ролі відьми зможуть битися з монстрами, збирати трофеї, добувати ресурси, купувати спорядження, варити зілля, робити бомби, тренуватися і виконувати сюжетні квести.

Автори відзначають, що в їхньому проєкті присутні мікротранзакції.

Нагадаємо, що гру анонсували влітку минулого року. Її розробкою займається польська студія Spokko, що входить до складу компанії CD Projekt.

https://youtu.be/Hj_sRbBiDHY

Читайте також: