На цей час можливо грати Valheim тільки в сидячому положенні з використанням клавіатури і миші і видом від першої особи

Симулятор виживання Valheim отримав підтримку VR-пристроїв. Це стало можливо завдяки моду, створеному ентузіастом Брендоном Муссо.
На цей час грати можливо тільки в сидячому положенні з використанням клавіатури і миші і видом від першої особи. За словами розробника, в майбутньому він планує додати підтримку Моушн-контролерів. Ґеймери зі шоломами можуть грати в онлайні зі звичайними користувачами, але для коректної роботи потрібно відключити антиаліасинг і блум. Повну інструкцію по запуску мода і всі необхідні файли можна знайти на офіційній сторінці на порталі Nexus Mods.
Реліз Valheim відбувся 2 лютого, після виходу симулятор ненадовго обігнав Dota 2 по онлайну, ставши на час другим найпопулярнішим тайтлом на майданчику.
Читайте також:
- Фінальний сезон «Ходячих мерців» стартує 22 серпня
- IGN показав 5 хвилин ґеймплею Resident Evil Village
- Офіційно: LG остаточно закриває виробництво смартфонів
- Чутки: в 2022 році вийде Assassin’s Creed про Хрестові походи
- В мережі опублікували 5 хвилин ґеймплею Rainbow Six Quarantine
- Щотижневий рейтинг продажів Steam – з 29 березня по 4 квітня
- Denuvo заявила, що її захист не сповільнює ігри
- Колишні розробники Blizzard створюють нову RTS
- Вже скоро 2200 ігор зникнуть з PS Store назавжди
- Вже скоро FIFA 21 та NHL 21 з’являться в EA Play та Game Pass
- Реліз Mount & Blade II: Bannerlord відкладено на кінець 2021 року
- Ілон Маск показав себе і свою «круту тачку» в Cyberpunk 2077
- Розробники DayZ показали ґеймплей свого нового виживастика – Icarus
- Netflix завершив знімання 2 сезону Відьмака
- У мережу витекли особисті дані 533 млн користувачів Facebook